Fatih Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri

Bu yazıda; İstanbul’da evde bakım hizmeti veren yerler kapsamında Fatih Belediyesi evde bakım hizmetleri ve sağlık hizmetleri hakkında bilgiler yer almaktadır. Ek olarak İstanbul evde bakım hizmetleri telefon, iletişim bilgileri de paylaşılmaktadır.

 

Fatih Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul’a bağlı Fatih Belediyesi, evde bakım hizmetleri ve evde sağlık hizmetleri kapsamında ilçe sınırlarında yaşayan bireylere birtakım yardımlar sağlamaktadır. Fatih belediyesi evde bakım hizmetleri kapsamında yapılan yardımları şu şekilde sıralayabiliriz;

→ Koltuk değneği, yürüteç, baston gibi medikal malzeme desteği

→ Tekerlekli sandalye yardımı

→ Hasta yatağı, hasta karyolası desteği

→ Hasta alt bezi yardımı

→ Akülü tekerlekli sandalye desteği

Fatih Belediyesi evde bakım, evde sağlık hizmetleri ve engelli yardımları kapsamında sunulan bu yardımlardan faydalanabilmek için ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, engelli raporu olmak ve gelir seviyesi düşük olmak gibi şartlar aranmaktadır. Bunlar dışında Fatih Belediyesi sağlık hizmetleri kapsamında cenaze aracı, diyaliz aracı, hasta nakil aracı yardımları da yapılmaktadır.

Okudunuz Mu?  Bursa Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri

 

Fatih Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri Telefon

Kamu kurumu olarak İstanbul’da evde bakım hizmeti veren yerler arasında olan Fatih Belediyesi; evde bakım hizmetleri ve evde sağlık hizmetleri kapsamında bazı yardımlar sunmaktadır. İstanbul/Fatih ilçesinde oturmakla birlikte İstanbul evde bakım hizmetleri telefon ve iletişim bilgisi arayanlar, aşağıda yer alan Fatih Belediyesi telefon numaralarını arayıp detaylı bilgi alabilirler.

Telefon : 0212 521 53 53

 

Not: İstanbul evde sağlık hizmetleri ve bakım hizmetleri kapsamında hazırladığımız bu yazıda yer alan bilgiler, kurumların internet sitelerinden ve diğer bilgi platformlarından yararlanılarak oluşturulmuştur. Bu bilgiler güncelliğini yitirebilir ve hizmetlerden faydalanma şartları değişebilir. Dolasıyla en sağlıklı ve doğru bilgiyi, kurumları arayarak ya da bizzat ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir