Ümraniye Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri

Bu yazıda; İstanbul’da evde bakım hizmeti veren yerler kapsamında Ümraniye Belediyesi evde bakım hizmetleri ve sağlık hizmetleri hakkında bilgiler yer almaktadır. Ek olarak İstanbul evde bakım hizmetleri telefon, iletişim bilgileri de paylaşılmaktadır.

 

Ümraniye Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul’a bağlı Ümraniye Belediyesi, evde bakım hizmetleri ve evde sağlık hizmetleri kapsamında ilçe sınırlarında yaşayan vatandaşlarına bazı kolaylıklar sağlamaktadır. Ümraniye belediyesi evde bakım hizmetleri kapsamında; ambulans ile hasta nakil hizmeti, binek araç ile hasta nakil hizmeti ve bakıma muhtaç yaşlı hizmet sunmaktadır. Bahse konu belediye hizmetlerine başvurabilmek için ise bazı belgelerin tamamlanması gerekmektedir. Hangi hizmet için hangi evrakların talep edildiği şu şekilde belirtilmiştir;

Ambulans ile hasta nakil hizmeti için istenen belgeler

→ Sağlık kurulu raporu

→ Hastanın ve yakınının kimlik fotokopisi

→ Başvuru dilekçesi

 

Binek araç ile hasta nakil hizmeti için istenen belgeler

→ Hasta raporu

→ Dilekçe formu

 

Bakıma muhtaç yaşlı hizmetleri için istenen belgeler

→ Yaşlının ve yakınının kimlik fotokopisi

→ Başvuru dilekçesi

Ümraniye Belediyesi İstanbul Evde Bakım Hizmetleri Telefon

Kamu kurumu olarak İstanbul’da evde bakım hizmeti veren yerler arasında yer alan Ümraniye Belediyesi; evde bakım hizmetleri ve evde sağlık hizmetleri sunmaktadır. İstanbul/Ümraniye ilçesinde oturanlar ve İstanbul evde bakım hizmetleri telefon ve iletişim bilgisi arayanlar, aşağıda yer alan Ümraniye Belediyesi telefon numaralarını arayıp detaylı bilgi alabilirler.

Ambulans ile hasta nakil hizmeti telefon:

0216 443 56 00 – Dahili no: 1411

Binek araç ile hasta nakil hizmeti telefon:

0216 443 56 00 – Dahili no: 1412

Bakıma muhtaç yaşlı hizmeti telefon:

0216 443 56 00 – Dahili no: 1721

Not: İstanbul evde sağlık hizmetleri ve bakım hizmetleri kapsamında hazırladığımız yazımızda yer alan bilgiler, kurumların internet sitelerinden ve diğer bilgi platformlarından yararlanılarak oluşturulmuştur. Bu bilgiler güncelliğini yitirebilir ve hizmetlerden faydalanma şartları değişebilir. Dolasıyla en sağlıklı ve doğru bilgiyi, kurumları arayarak ya da bizzat ziyaret ederek öğrenmeniz faydalı olacaktır.

Okudunuz Mu?  Fatih Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri
Updated: 3 Ekim 2019 — 11:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir