Üsküdar Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri

Bu yazıda; İstanbul’da evde bakım hizmeti veren yerler kapsamında Üsküdar Belediyesi evde bakım hizmetleri ve sağlık hizmetleri hakkında bilgiler yer almaktadır. Ek olarak İstanbul evde bakım hizmetleri telefon, iletişim bilgileri de paylaşılmaktadır.

 

Üsküdar Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul’a bağlı Üsküdar Belediyesi, evde bakım hizmetleri ve evde sağlık hizmetleri kapsamında ilçe sınırlarında yaşayan vatandaşlarına bazı kolaylıklar sağlamaktadır. Üsküdar belediyesi evde bakım hizmetleri kapsamında; temizlik ve evdeki tamirat tadilat işlemleri için destek verilmektedir. Ev işlerinde yetersiz kalan yaşlıların düzenli evleri temizlenmekte, gerekli olan temel bakım ve tamirat işleri yapılarak hayatları kolaylaştırılmaktadır. Üsküdar Belediyesi evde sağlık hizmetleri kapsamında oluşturduğu evde sağlık birimi ile; ilçe sınırları içinde oturan ve yatağa bağımlı, yürüme sorunu yaşayan hastalara da hizmet vermektedir. Hasta nakil ambulansı vasıtasıyla evden hastaneye ve hastaneden eve hasta taşıma işlemi de yapılmaktadır. Yine evde hemşirelik hizmeti kapsamında yatağa bağımlı veya yürüyemeyen hastalara; enjeksiyon(reçeteli ve antibiyotik hariç), sonda değişimi, pansuman ve serum takılması(reçeteli), kan alımı(sadece kan alımı işlemi yapılıp, takibi hasta yakını yapar) gibi evde sağlık hizmetleri de sunulmaktadır. Üsküdar Belediyesi bunlar haricinde sağlık hizmetleri ve bakım hizmetleri kapsamında; başta yaşlılara ve engellilere olmak üzere birçok kesime dönük hizmetler vermektedir.

Okudunuz Mu?  Fatih Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri

 

Üsküdar Belediyesi İstanbul Evde Bakım Hizmetleri Telefon

Kamu kurumu olarak İstanbul’da evde bakım hizmeti veren yerler arasında olan Üsküdar Belediyesi; evde bakım hizmetleri ve evde sağlık hizmetleri sunmaktadır. İstanbul/Üsküdar ilçesinde oturanlar ve İstanbul evde bakım hizmetleri telefon ve iletişim bilgisi arayanlar, aşağıda yer alan Üsküdar Belediyesi telefon numaralarını arayıp detaylı bilgi alabilirler.

Telefon :0 (216) 531 30 00

Çözüm Merkezi : 444 0875

 

Not: İstanbul evde sağlık hizmetleri ve bakım hizmetleri kapsamında hazırladığımız yazımızda yer alan bilgiler, kurumların internet sitelerinden ve diğer bilgi platformlarından yararlanılarak oluşturulmuştur. Bu bilgiler güncelliğini yitirebilir ve hizmetlerden faydalanma şartları değişebilir. Dolasıyla en sağlıklı ve doğru bilgiyi, kurumları arayarak ya da bizzat ziyaret ederek öğrenmeniz faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir